top of page

Ordu'ya Gelerek Tedavi Olmak

Ordu dışında ikamet ediyorsanız ve Dr. Hilayda Karakök Muayehane'sinde tanı- tedavi hizmeti almak istiyorsanız sizi en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklıyız! Havaalanından sizi karşılıyor, muayenehaneye yürüme mesafesinde Taşbaşı Butik Otel'de ağırlıyoruz. Otel, Ordu'nun tarihi yerleşim alanı Taşbaşı'nda bulunur, deniz manzarasını solunuza alıp yürürken, tarihi Taşbaşı Kilisesi ve eski Ermeni- Rum evlerini geçer, aradaki taş kaldırımlardan sahile inebilirsiniz. Muayenehane Odu Sahil' inde yer almaktadır. Sahil boyu kilometrelerce yürüyüş yapabilir, balıkçılların uçuşusunu, denizi ve Kurul'un sivri , efsunlu tepelerini izleyebilirsiniz. 
 

Ordu sahili her dem koşu yapanlar, balık tutanlar,  sokak sanatçıları, bisikletliler ve patencilerle bezelidir. Onların arasından geçerken teleferik istasyonu fark edersiniz. Teleferik sabah 9:00 gece 21-:00-23:00 arasında hizmet veriyor. Şehrin batısındaki Boztepe'nin zirvesine teleferikle tırmanmak bir Ordu klasiğidir. Sahilin hoş havasına aldanmayın, Boztepe'de sizi hemen her zaman sis ve serinlik karşılayacaktır. Yanınızda muhakkak kalın bir ceket bulundurun. Karadeniz'in büyülü havasını orada hissedebilirsiniz. Çantanızda bir şemsiye en güneşli havalarda bile muhakkak bulunmalı.

Ordu'ya seyahatinizi, muayenehanemizin aylık doğa yürüyüşü - bitki bilgeliği - ekosistem ve habitat tanıma etkinliklerine denk getirirseniz, Ordu yaylalarının el değmemiş coğrafyasını beraberce gezebiliriz. 

persembe-yaylasi-aybasti.jpg
taşbaşı butik otel.jfif

Yatarak tedavi almanız gereken bir durumunuz varsa Medikalpark Ordu Hastanesi ile birlikte çalışıyoruz. Yatışınız, tedavi planlarınız ve vizitleriniz Dr. Hilayda Karakök tarafından yapılacaktır. 

Tanı - tedavi hizmetleriniz tamamlandıktan sonra sizi şifa ve bir Muayenehanemizden hediye kutusu ile havaalanından uğurluyoruz. 

medikalpark ordu.jpg
bottom of page